ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 21 лютого, 16:58

У Вінниці зареєстрували петицію про закриття приватного ЖЕКу
П'ятниця, 27 липня 2018, 10:07

На сайті вінницької міської ради виклали петицію "Бездіяльність ЖЕКа "Бокуд" вимагаємо закриття". Про це йдеться в петиції зареєстрованій у Єдиному реєстрі місцевих петиції.

Авторка петиції Ольга Єніна зазначає, що ПП "Бокуд" не надає більшість послуг, за які сплачено кошти мешканцями будинку по вул. Антонова, 7.

"Не виконується дезінсекція, дератизація, обслуговування димвент.каналів, техобслуговування внутрішніх будинкових систем та систем опалення і водопостачання не виконується взагалі останні десять років, а поточний ремонт під'їзду, прибирання території виконується частково по дзвінку на гарячу лінію міської ради", - йдеться у петиції.

Авторка петиції переконує, що у всіх, кого обслуговує ПП "Бокуд" така ж ситуація.

"Вимагаємо капітальних ремонтів, або закриття Бокуду. Підприємств багато, якщо він не в змозі нічого робити, нехай отримують кошти від мешканців хтось інший", - пише вінничанка.

 

vn.depo.ua

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA