ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 25 червня, 19:43

За тиждень на Вінниччині підписали понад 28 тисяч декларацій з лікарями
Вівторок, 31 липня 2018, 16:49

На Вінниччині за минулий тиждень зареєстровано 28 381 декларацій пацієнтів із сімейними лікарями. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "МедЕкспрес".

Найбільша кількість громадян, що визначились із медичним супроводом, - у Барському, Бершадському, Гайсинському. Хмільницькому, Ямпільському районах, серед лідерів - Козятинський, Тульчинський райони та Вінниця.

З початку квітня станом на сьогодні Вінницька область залишається серед лідерів у кампанії "Лікар в кожну родину". За період з 2 квітня по 30 липня 2018 року було підписано 852 387декларацій.

Нагадаємо, 60% жителів Вінниччини обрали сімейних лікарів.

 

vn.depo.ua

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA