ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 21 лютого, 16:59

На Вінниччині фермери очікують отримати 4 т/га соняшника
Четвер, 02 серпня 2018, 16:53

Фермери Вінницької області сподіваються отримати цього року гарний урожай соняшника і кукурудзи. За прогнозами урожайність буде не менше 4 т/га. Про це в ексклюзивному коментарі Kurkul.com повідомив менеджер Вінницького регіону Бізон-Тех Анатолій Глушко.

Нагадаємо, найвищий рівень рентабельності у 2017 р. мало виробництво насіння соняшнику. 

За його словами, цього року склалися сприятливі умови для розвитку соняшника, а саме:

  • достатня кількість вологи;
  • своєчасна обробка ЗЗР;
  • оптимальні температура в період цвітіння рослин сприяли хорошому запиленню.

Також фермери тестують препарати для морфорегуляції, наприклад, Архітекттм, на рослинах, що пішло на користь соняшнику.

Про деталі урожаю та стану соняшника на полях Вінницької області читайте у блогах АгроЕкспедиція Соняшник 2018 на Kurkul.com.

 

kurkul.com

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA