ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 21 лютого, 16:59

Центр відпочинку для дітей та дорослих влаштували серед лісу на Вінниччині Більше читайте тут: http://vinnitsaok.com.ua/2018/07/30/241459
П'ятниця, 03 серпня 2018, 16:54

Дитячий та волейбольний майданчики, екологічна стежка, будиночок із «лісовим» класом, алеї з казковими персонажами та лісовими мешканцями, фонтан – всю цю красу лісівники ДП «Крижопільський лісгосп» облаштували у Заболотненському лісництві, створивши, таким чином, четвертий на підприємстві рекреаційний пункт.

Загалом, сьогодні силами лісівників на держпідприємствах лісового господарства Вінниччини облаштовано 32 лісівничих еколого-просвітницьких центри та 37 лісівничих еколого-просвітницьких пункти.

Лісівники завжди заохочують дорослих та дітей до відпочинку у лісі, наодинці з природою. Проте цей відпочинок має бути культурним та різностороннім, тому ми й облаштовуємо власним коштом для людей подібні рекреаційні центри. До речі, наголошуємо, що відпочинок у таких місцях абсолютно безкоштовний. Єдине, чого просимо відвідувачів дотримуватися – це елементарних правил поведінки у лісі та не нищити чи псувати зумисне те, у створення чого ми вклали душу, - розповідає директор ДП «Крижопільський лісгосп» Володимир Цимбалюк.

Культурно-просвітницький центр «Лісовий затишок», до речі, облаштований інформаційними стендами на різноманітну «лісову» тематику: про правила безпечного поводження у лісі, про тварин, птахів та рослини. На території діє кафе зі смачними стравами, є гойдалки для дітей, можливість зіграти у волейбол, відпочити у бесідках на свіжому повітрі (усі бесідки мають освітлення).

 

vinnitsaok.com.ua

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA