ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 25 червня, 19:45

Центр відпочинку для дітей та дорослих влаштували серед лісу на Вінниччині Більше читайте тут: http://vinnitsaok.com.ua/2018/07/30/241459
П'ятниця, 03 серпня 2018, 16:54

Дитячий та волейбольний майданчики, екологічна стежка, будиночок із «лісовим» класом, алеї з казковими персонажами та лісовими мешканцями, фонтан – всю цю красу лісівники ДП «Крижопільський лісгосп» облаштували у Заболотненському лісництві, створивши, таким чином, четвертий на підприємстві рекреаційний пункт.

Загалом, сьогодні силами лісівників на держпідприємствах лісового господарства Вінниччини облаштовано 32 лісівничих еколого-просвітницьких центри та 37 лісівничих еколого-просвітницьких пункти.

Лісівники завжди заохочують дорослих та дітей до відпочинку у лісі, наодинці з природою. Проте цей відпочинок має бути культурним та різностороннім, тому ми й облаштовуємо власним коштом для людей подібні рекреаційні центри. До речі, наголошуємо, що відпочинок у таких місцях абсолютно безкоштовний. Єдине, чого просимо відвідувачів дотримуватися – це елементарних правил поведінки у лісі та не нищити чи псувати зумисне те, у створення чого ми вклали душу, - розповідає директор ДП «Крижопільський лісгосп» Володимир Цимбалюк.

Культурно-просвітницький центр «Лісовий затишок», до речі, облаштований інформаційними стендами на різноманітну «лісову» тематику: про правила безпечного поводження у лісі, про тварин, птахів та рослини. На території діє кафе зі смачними стравами, є гойдалки для дітей, можливість зіграти у волейбол, відпочити у бесідках на свіжому повітрі (усі бесідки мають освітлення).

 

vinnitsaok.com.ua

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA