ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 25 червня, 19:43

На Вінничині лікарі отримуватимуть зарплати по 15 тисяч гривень на руки
Понеділок, 30 липня 2018, 16:56

Як відомо, зарплати медиків відтепер залежатимуть від кількості пацієнтів, які підписали з лікарем угоду на обслуговування в якості сімейного лікара. Сьогодні ми інформували вас про те, що Вінничина – лідер за кількістю підписаних угод між лікарями та пацієнтами по Україні, тому і зарплати вінницьких медиків будуть найбільшими по країні.

На липень заклади первинної медико-санітарної допомоги Вінничини отримали більше 28 млн гривень фінансування від держави. Ці кошти направлять на зарплати та премії медикам та медперсоналу. До слова, заохочення передбачені для лікарів, які уклали найбільше угод з пацієнтами.

Тетяна Малик, головний лікар Центру ПМСД №3, повідомляє, що у її медзакладі є лікарі, які уклали угоди більш ніж з 1800 пацієнтами, це означає, що їхня зарплата уже з вирахуванням податків, складатиме не менше п’ятнадцятьох тисяч гривень.

 

vlasno.info

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA