ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 25 червня, 19:46

Археологи знайшли у кургані скіфський одяг та прикраси
Вівторок, 07 серпня 2018, 10:28

У місті Гайсин Вінницької області археологи знайшли у кургані Кладова могила стародавні прикраси та елементи одягу, повідомляє прес-служба НДЦ Рятівна археологічна служба.

Об'єкт не раз розкопували і грабували "чорні археологи". Але Рятівна археологічна служба Інституту археології НАН України виявила невідомі до цього частини стародавнього могильника, повідомляє "Корреспондент".

Знайшли стародавні прикраси та елементи одягу - бронзову підвіску, ворворку і два фрагменти кам'яних сокир піздньобронзової доби.

Під час робіт, які проводилися під керівництвом наукового співробітника Інституту археології НАН України Богдана Сала, були встановлені межі і розміри курганного насипу, а також проведена детальна аеро- і топографічна зйомка пам'ятки і її прилеглої території.

Мисливець за скарбами Джейсон Массі, 45 років, з англійського Сомерсета знайшов золотий давньоримський перстень віком 1800 років. Чоловік брав участь в благодійних розкопках з групою "Пошук для ветеранів". За допомогою металошукача натрапив на знахідку.

 

gazeta.ua

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA