ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 21 лютого, 16:59

Археологи знайшли у кургані скіфський одяг та прикраси
Вівторок, 07 серпня 2018, 10:28

У місті Гайсин Вінницької області археологи знайшли у кургані Кладова могила стародавні прикраси та елементи одягу, повідомляє прес-служба НДЦ Рятівна археологічна служба.

Об'єкт не раз розкопували і грабували "чорні археологи". Але Рятівна археологічна служба Інституту археології НАН України виявила невідомі до цього частини стародавнього могильника, повідомляє "Корреспондент".

Знайшли стародавні прикраси та елементи одягу - бронзову підвіску, ворворку і два фрагменти кам'яних сокир піздньобронзової доби.

Під час робіт, які проводилися під керівництвом наукового співробітника Інституту археології НАН України Богдана Сала, були встановлені межі і розміри курганного насипу, а також проведена детальна аеро- і топографічна зйомка пам'ятки і її прилеглої території.

Мисливець за скарбами Джейсон Массі, 45 років, з англійського Сомерсета знайшов золотий давньоримський перстень віком 1800 років. Чоловік брав участь в благодійних розкопках з групою "Пошук для ветеранів". За допомогою металошукача натрапив на знахідку.

 

gazeta.ua

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA