ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 березня, 06:59

Вінницький водоканал закупив нові екскаватори
Вівторок, 14 серпня 2018, 10:38

На підприємство КП «Вінницяоблводоканал» прибули два нових екскаватори JCB 4CX SIMASTER, які було придбано у рамках виконання Інвестиційної програми 2018 року на кошти Світового Банку.

Стара техніка, яка чесно відпрацювала свій експлуатаційний термін, є зношеною, морально застарілою, малофункціональною. Була виготовлена ще за радянських часів.

Нові екскаватори мають цілий ряд переваг над своїми попередниками:

* Швидка заміна ковшів та причіпнихагрегатів;
* Тип приводу 4х4;
* Збільшилась глибина копання до 5,88 м;
* Два причіпних ковша екскаватора ( 400 мм, 800мм);
* Зйомний гідравлічний молоток;
* Поворотні 4 колеса та крабовий хід.

А також найголовнішою перевагою є те, що такий екскаватор заміняє два старих.

Завдяки цим високотехнологічним засобам спецтехніки підприємство КП «Віннимцяоблводоканал» зможе швидко та якісно виконувати ремонтні, аварійні та профілактичні роботи на мережах водопостачання та водовідведення.

 

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA