ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 26 березня, 07:11

У Вінниці біля арки планують оновити парасольки, а також облаштувати фонтан з вуличними меблями
Четвер, 16 серпня 2018, 10:45

У Вінниці біля арки планують замінити парасольки, а також облаштувати фонтан з вуличними меблями. Про це повідомляє мер Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбуці.

"Арка біля Центрального парку - одна з візитівок Вінниці вже півстоліття. І наше завдання - зберегти автентичність цього комплексу, автором якого був вінницький архітектор Роман Мархель.

З червня триває реконструкція вхідної групи до Центрального парку. Проводяться роботи з укріплення арки, прокладення комунікацій, ремонту сходів. Також будівельники працюють над виготовленням конструкції так званих "крапельників" - парасольок.

Плануємо оновити освітлення, доріжки, встановити зручні вуличні меблі, а також забезпечити інфраструктурну доступність для маломобільних верств населення. Облаштуємо і невеличкий фонтан - як це і було колись. Окрім того, передбачена підсвітка арки зі шпилем.

А порадує вінничан та гостей міста оновлений архітектурний символ вже до кінця року - саме тоді має завершитись реконструкція."- повідомляє очільник міста.

 

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA