ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 26 березня, 07:12

На Вінниччині підписано 938 тисяч декларацій з лікарями
Середа, 29 серпня 2018, 15:47

Від запуску програми “Лікар у кожну родину” Вінницька область лідирує за кількістю підписаних декларацій з лікарями. Відповідно, вінницькі лікарі, згідно закріпленої кількості пацієнтів, отримуватимуть одну з найвищих заробітних плат серед українських медиків, повідомляє прес-служба Вінницької ОДА.

Стабільно перша по Україні: у Вінницькій області декларації уклало близько 60% населення

 

Найбільше укладених договорів з сімейними лікарями у Барському, Гайсинському, Бершадському, Хмільницькому районах, не особливо відстає від лідерів Ямпільський, Оратівський, Жмеринський, Козятинський, Тульчинський район та самий обласний центр.

Згідно даних Інформаційно-аналітичного центру медичної статистики Вінниччини, за період з 13-го липня по 20-те серпня поточного року декларації у області уклало близько 18,5 тисяч громадян. Ці стабільно високі показники утримують Вінниччину на впевненій позиції лідера з суттєвим відривом від інших областей.

 

vn.oblast.online

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA