ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 20 травня, 14:19

У Вінниці через борги споживачів зупинилися 8 котелень
Понеділок, 17 вересня 2018, 15:11
У Вінниці 17 вересня через борги споживачів постачання гарячої води призупинили 8 котелень комунального підприємства “Вінницяміськтеплоенерго”.

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго”.

“Станом на сьогодні на підприємстві призупинено роботу восьми котелень. У зв’язку з цим тимчасово припинено подачу послуги з централізованого гарячого водопостачання загалом на 432 будинки”, - йдеться у повідомленні.

Основною причиною призупинення постачання гарячої води є майже 60 млн боргу населення за надані раніше підприємством послуги. Ці кошти мали б бути використані “Вінницяміськтеплоенерго” для розрахунку за подачу послуги.

У відомстві зазначають, що Вінницька міськрада спільно з КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго” працює над тим, щоб якнайшвидше відновити роботу котелень, які призупинили роботу і щоб відновити подачу послуги з централізованого гарячого водопостачання. Утім, коли це відбудеться - не повідомляється.

Нагадаємо, КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго” є природним монополістом в галузі теплопостачання міста Вінниці. Основним продуктом (товаром) підприємства є теплова енергія у формі гарячої води теплових мереж та гарячого водопостачання. Підприємству належить основна частка мереж системи централізованого теплопостачання міста.

www.ukrinform.ua
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA