ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 18 лютого, 19:23

На Вінниччині відремонтують одразу кілька дитячих садочків
Середа, 26 вересня 2018, 11:37

Просто неймовірну суму коштів виділили на ремонт дитячих садочків у Вінницькій області. Всього планують відреставрувати чотири дошкільні навчальні заклади.

Хто і скільки фінансує?

Усі кошти, а це, на хвилинку, аж 970 тисяч євро, підуть на ремонт чотирьох дитячих садочків, розташованих у місті Гнівань. Такі суму напряму виділив Євросоюз за ініціативи EU4Energy у рамках програми “Угода мерів – Демонстраційні проекти”.

Як каже мер міста Володимир Кулешов, загальна сума, виділена на реставрацію, – 970 тисяч 913 євро. З них Євросоюзом виділено 757 тисяч 312 євро.

– За ці кошти планується повністю реорганізувати чотири дошкільні навчальні заклади. Всього реконструкція триватиме до 2021 року включно, – йдеться у повідомленні.

Почати роботи планують вже через кілька тижнів.

Область.Онлайн
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA