ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 20 травня, 14:15

На Вінниччині відремонтують одразу кілька дитячих садочків
Середа, 26 вересня 2018, 11:37

Просто неймовірну суму коштів виділили на ремонт дитячих садочків у Вінницькій області. Всього планують відреставрувати чотири дошкільні навчальні заклади.

Хто і скільки фінансує?

Усі кошти, а це, на хвилинку, аж 970 тисяч євро, підуть на ремонт чотирьох дитячих садочків, розташованих у місті Гнівань. Такі суму напряму виділив Євросоюз за ініціативи EU4Energy у рамках програми “Угода мерів – Демонстраційні проекти”.

Як каже мер міста Володимир Кулешов, загальна сума, виділена на реставрацію, – 970 тисяч 913 євро. З них Євросоюзом виділено 757 тисяч 312 євро.

– За ці кошти планується повністю реорганізувати чотири дошкільні навчальні заклади. Всього реконструкція триватиме до 2021 року включно, – йдеться у повідомленні.

Почати роботи планують вже через кілька тижнів.

Область.Онлайн
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA