ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 26 березня, 07:11

У Вінниці черга до дитсадків скоротилася ушестеро
Вівторок, 16 жовтня 2018, 08:36
У Вінниці за десятиліття черга в дитячі садочки скоротилася майже в шість разів – з 2998 місць у 2008 році до 506 у 2018 році.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов

«У 2008 році у черзі в дошкільні заклади міста було майже 3000 дітей. Нині – у 6 разів менше. Ситуацію вдалося змінити завдяки послідовним крокам з відкриття нових садочків та додаткових груп. А зараз триває будівництво ще кількох закладів у різних мікрорайонах міста», - повідомив Моргунов.

За його словами, Вінниця активно розширює мережу дошкільних закладів за рахунок співпраці з інвесторами-забудовниками. Така практика дозволила за останнє десятиріччя створити додаткові 620 місць у новозбудованих садочках,  455 – у реконструйованих, а також 1310 у відкритих додаткових групах.

Наразі у місті будуються чотири заклади дошкільної освіти на 500 місць.

Цьогоріч вихованцями дошкільних установ стали 18 тисяч маленьких вінничан.

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA