ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 17 липня, 08:13

Вінниччина видала рекордний багатотомник історій сіл і міст
Середа, 31 жовтня 2018, 10:04

Вінницька область занесена до Книги рекордів України як регіон, що видав найчисельніше, єдине в Україні багатотомне видання історій сільських та міських громад однієї області. Про це передає Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.

Диплом про встановлення рекорду було вручено під час ІІ фестивалю територіальних громад області "Відродимо село – розквітне Україна".

За словами голови спілки письменників Вінниччини, ініціатора багатотомного видання Вадима Вітковського, подібного рекорду на теренах країни не зафіксовано.

"Хочу наголосити, що такого немає в жодній області нашої держави. Я впевнений, що в майбутньому історики, гортаючи книги, які ви сьогодні пишете про своє рідне село, складатимуть історію новітньої сучасної держави Україна", - сказав Вітковський.

В описі рекорду зазначено, що на Вінниччині налічується 1330 сільських, селищних і міських громад. Вінницька ОДА, обласна рада, разом з журналом "Вінницький край" перші в Україні і єдині реалізують амбітний проект – коштом обласного бюджету видали історію кожної громади у бібліотечній серії "Моя Вінниччина". На сьогодні видано 28 випусків формату А4, майже 8000 сторінок.

Depo.Вінниця

Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA