ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 26 березня, 07:12

Вінниччина видала рекордний багатотомник історій сіл і міст
Середа, 31 жовтня 2018, 10:04

Вінницька область занесена до Книги рекордів України як регіон, що видав найчисельніше, єдине в Україні багатотомне видання історій сільських та міських громад однієї області. Про це передає Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.

Диплом про встановлення рекорду було вручено під час ІІ фестивалю територіальних громад області "Відродимо село – розквітне Україна".

За словами голови спілки письменників Вінниччини, ініціатора багатотомного видання Вадима Вітковського, подібного рекорду на теренах країни не зафіксовано.

"Хочу наголосити, що такого немає в жодній області нашої держави. Я впевнений, що в майбутньому історики, гортаючи книги, які ви сьогодні пишете про своє рідне село, складатимуть історію новітньої сучасної держави Україна", - сказав Вітковський.

В описі рекорду зазначено, що на Вінниччині налічується 1330 сільських, селищних і міських громад. Вінницька ОДА, обласна рада, разом з журналом "Вінницький край" перші в Україні і єдині реалізують амбітний проект – коштом обласного бюджету видали історію кожної громади у бібліотечній серії "Моя Вінниччина". На сьогодні видано 28 випусків формату А4, майже 8000 сторінок.

Depo.Вінниця

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA