ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 19 серпня, 16:13

У Вінниці мер Сергій Моргунов розповів про розвиток медичних закладів та покращення надання послуг у них. Фото
Вівторок, 06 листопада 2018, 11:30

У Вінниці мер Сергій Моргунов розповів про розвиток медичних закладів та покращення надання послуг у них. Про це повідомляє мер Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбуці.

"Сьогодні на засіданні госпітальної ради говорили про розвиток медичних закладів та покращення надання послуг у них. У рамках реформи Вінниця увійшла до найбільшого округу у межах області – Північного. Це майже один мільйон мешканців.

У Вінниці чотири лікарні зможуть надавати спеціалізовану та екстрену медичну допомогу у межах Північного госпітального округу: клінічна лікарня №1, Центр матері та дитини, лікарня швидкої допомоги, кардіоцентр. У 2017 році ми відкрили у першій міській лікарні оновлене відділення анестезіології та інтенсивної терапії з операційним блоком і медичним обладнанням експертного класу. Цей унікальний проект вдалося здійснити завдяки фінансовій децентралізації.

Зараз ми спільно з обласною владою та Світовим банком працюємо над будівництвом регіонального кардіологічного центру. Ще один вкрай важливий проект – відділення екстреної медичної допомоги з відділенням реанімації у міській лікарні швидкої допомоги. Інновації, які будуть застосовані у цих закладах, допоможуть рятувати життя людям.

І паралельно нам потрібно продовжити модернізацію лікарень, проводячи реконструкцію приміщень та оснащуючи їх сучасним обладнанням. Викликів є чимало, адже охорона здоров’я - болюче питання і вимагає комплексної уваги." - повідомляє очільник міста.

Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA