ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 16 червня, 00:23

У Вінниці капітально відремонтують центральну районну лікарню
Середа, 14 листопада 2018, 09:30

У Вінниці планують відремонтувати центральну районну клінічну лікарню. У медичному закладі, що розташований по Хмельницькому шосе 92, замінять покрівлю та утеплять стіни. 

Тендер на проведення відповідних робіт оголосили 31 жовтня. Вартість капітального ремонту будівлі попередньо оцінюють у 3 мільйони та 408 тисяч гривень.

Як зазначають замовники у тендерній документації, завершити капітальний ремонт будівлі планують до 31.12.2018 року. 

vinbazar.com

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA