ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 23 квітня, 11:48

На Вінниччині створили проект по відродженню традицій кераміки
Четвер, 15 листопада 2018, 09:34

"Відродження традиції Барської кераміки"- реалізується міською радою та за підтримкою Українського культурного фонду. Про це повідомляє Vlasno.info з посиланням на News.vn.ua. В межах фестивалю-ярмарки "APPLE BAR" проводились семінари майстрами гончарства, а ще спеціалісти ради планують подорожі по Барському районі та музеях України в ході яких досліджуватиметься та збиратиметься інформація про кераміку із Бару. Отримана інформація буде систематизована та взявши до основи усі отримані дані планується випуск буклетів та фотоальбому по Барській кераміці.

 vlasno.info 

 

Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA