ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 16 червня, 00:21

У Вінниці провели фестиваль польської культури, який присвятили 100-річчю відродження незалежності Республіки Польща
Вівторок, 20 листопада 2018, 10:59

У Вінниці відбувся ХІХ Регіональний фестиваль польської культури, присвячений 100-річниці відродження незалежності Республіки Польща, який традиційно організувала Спілка поляків Вінниччини. Захід відбувся в обласній філармонії ім. М. Леонтовича. Цьогоріч виступали 10 найкращих творчих колективів, які діють при громадських організаціях польської спільноти Вінницької, Житомирської та Хмільницької областей.

Привітали учасників фестивалю віце-консул Генерального консульства  Республіки Польщі у Вінниці Себастьян Делюра та заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк.

 «Ми високо цінуємо солідарність та допомогу, яку Польща надає Україні у відстоюванні суверенітету і територіальної цілісності, а також у процесі втілення складних, але вкрай необхідних внутрішніх реформ. Ми переконані, що українсько-польські дружба та партнерство й надалі будуть зміцнювати фундамент спільного європейського майбутнього народів наших країн», - зазначив Олександр Крученюк.

Завітали на фестиваль голова Ради національно-культурних товариств Мераб Нарсіа, голови національно-культурних товариств області, представницька делегація з міста-побратима – Кельце на чолі з головою громадської організації «Інтеграція Європа – Схід».

http://naparise.com

FinalKhor zhitomirSribni golosi vinnitsyaOksamitki barPodilski malvi gnivanPrivitannya

Privitannya

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA