ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 23 квітня, 11:48

У Вінниці провели фестиваль польської культури, який присвятили 100-річчю відродження незалежності Республіки Польща
Вівторок, 20 листопада 2018, 10:59

У Вінниці відбувся ХІХ Регіональний фестиваль польської культури, присвячений 100-річниці відродження незалежності Республіки Польща, який традиційно організувала Спілка поляків Вінниччини. Захід відбувся в обласній філармонії ім. М. Леонтовича. Цьогоріч виступали 10 найкращих творчих колективів, які діють при громадських організаціях польської спільноти Вінницької, Житомирської та Хмільницької областей.

Привітали учасників фестивалю віце-консул Генерального консульства  Республіки Польщі у Вінниці Себастьян Делюра та заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк.

 «Ми високо цінуємо солідарність та допомогу, яку Польща надає Україні у відстоюванні суверенітету і територіальної цілісності, а також у процесі втілення складних, але вкрай необхідних внутрішніх реформ. Ми переконані, що українсько-польські дружба та партнерство й надалі будуть зміцнювати фундамент спільного європейського майбутнього народів наших країн», - зазначив Олександр Крученюк.

Завітали на фестиваль голова Ради національно-культурних товариств Мераб Нарсіа, голови національно-культурних товариств області, представницька делегація з міста-побратима – Кельце на чолі з головою громадської організації «Інтеграція Європа – Схід».

http://naparise.com

FinalKhor zhitomirSribni golosi vinnitsyaOksamitki barPodilski malvi gnivanPrivitannya

Privitannya

Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA