ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 23 квітня, 11:51

У Вінницькій області відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю
Середа, 05 грудня 2018, 07:30

Щороку, 3 грудня, відзначаються заходи з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Цього разу пенсійники Фонду Вінниччини зустрілись з представниками ветеранських організацій, дітьми-інвалідами та їх батьками, відвідали людей з інвалідністю у територіальних центрах соціального обслуговування, взяли участь у семінарах, які відбулись в районних філіях Вінницького обласного центру зайнятості.

Присутніх поінформували про законодавчі нововведення, особливості порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії з інвалідності.

Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA