ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 16 червня, 00:24

У Вінницькій області відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю
Середа, 05 грудня 2018, 07:30

Щороку, 3 грудня, відзначаються заходи з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Цього разу пенсійники Фонду Вінниччини зустрілись з представниками ветеранських організацій, дітьми-інвалідами та їх батьками, відвідали людей з інвалідністю у територіальних центрах соціального обслуговування, взяли участь у семінарах, які відбулись в районних філіях Вінницького обласного центру зайнятості.

Присутніх поінформували про законодавчі нововведення, особливості порядку призначення, перерахунку та виплати пенсії з інвалідності.

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA