ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 17 лютого, 21:20

Середня зарплатня вінничан зросте на чверть
Четвер, 06 грудня 2018, 10:33

На позачерговій сесії Вінницької обласної Ради депутати розглядали проект бюджету регіону на 2019 рік. Серед іншого, йшлося про підвищення рівня оплати праці , повідомляє Vlasno.info. Доповідав директор департаменту фінансів Вінницької ОДА Микола Копачевський. Він повідомив, що на Вінниччині в 2019 році заплановане зростання рівня зарплат в середньому на 24 %, хоча мінімальна зарплатня в країні підвищується лише на 12 %. Найбільше, на 27 %, заплановане підвищення заробітної платні у галузях охорони здоров'я і соціального захисту населення. А в цілому найбільше збільшується фінансування обласної галузі фізичної культури і спорту, де значну долю витрат складають відрядження та збори спортсменів. Співдоповідь зробив голова бюджетної комісії Вінницької ОДА Геннадій Мазур. Він похвалився, що протягом нинішньої каденції провів 99 засідань. І запропонував звернутися до центральної влади із пропозицією, аби мінімальна зарплатня в країні була на рівні прожиткового мінімуму. За словами Геннадія Мазура, з урахуванням інфляції на сьогодні це 4672 гривні. Бюджетна викликала жваве обговорення в залі. Народні обранці намагалися «перетягувати ковдру», лобіюючи інтереси своїх територій. Водночас депутатка Людмила Щербаківська звернула увагу, що переважна більшість її колег із бюджетних питань готові виступати лише «перед телекамерами», а у підготовчій роботі участі не брали. Після не дуже тривалого обговорення бюджет Вінниччини на 2019 рік було прийнято. «За» проголосували 67 депутатів з 70. За це депутатам подякував голова Вінницької ОДА Валерій Коровій.

vlasno.info

Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA