ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 16 червня, 00:26

Середня зарплатня вінничан зросте на чверть
Четвер, 06 грудня 2018, 10:33

На позачерговій сесії Вінницької обласної Ради депутати розглядали проект бюджету регіону на 2019 рік. Серед іншого, йшлося про підвищення рівня оплати праці , повідомляє Vlasno.info. Доповідав директор департаменту фінансів Вінницької ОДА Микола Копачевський. Він повідомив, що на Вінниччині в 2019 році заплановане зростання рівня зарплат в середньому на 24 %, хоча мінімальна зарплатня в країні підвищується лише на 12 %. Найбільше, на 27 %, заплановане підвищення заробітної платні у галузях охорони здоров'я і соціального захисту населення. А в цілому найбільше збільшується фінансування обласної галузі фізичної культури і спорту, де значну долю витрат складають відрядження та збори спортсменів. Співдоповідь зробив голова бюджетної комісії Вінницької ОДА Геннадій Мазур. Він похвалився, що протягом нинішньої каденції провів 99 засідань. І запропонував звернутися до центральної влади із пропозицією, аби мінімальна зарплатня в країні була на рівні прожиткового мінімуму. За словами Геннадія Мазура, з урахуванням інфляції на сьогодні це 4672 гривні. Бюджетна викликала жваве обговорення в залі. Народні обранці намагалися «перетягувати ковдру», лобіюючи інтереси своїх територій. Водночас депутатка Людмила Щербаківська звернула увагу, що переважна більшість її колег із бюджетних питань готові виступати лише «перед телекамерами», а у підготовчій роботі участі не брали. Після не дуже тривалого обговорення бюджет Вінниччини на 2019 рік було прийнято. «За» проголосували 67 депутатів з 70. За це депутатам подякував голова Вінницької ОДА Валерій Коровій.

vlasno.info

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA