ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 26 березня, 07:12

У Вінницькому районі стартував чемпіонат із футболу
Четвер, 13 грудня 2018, 14:49

У суботу, 8 грудня, стартував чемпіонат Вінницького району з футзалу. Цьогоріч у першості візьме участь 12 колективів, що поборються за звання найсильнішого.  На змаганнях були присутні голови Вінницьких районних державної адміністрації Михайло Демченко, федерації футболу Олександр Мельник, ВРО ВФСТ «Колос» Родіон Юсумбелі.

Турнір розпочався шістьма матчами першого туру, де перемогу здобули стрижавська «Нива» та сосонська «Десна», що посіли проміжні лідерські позиції. Футболісти «Десни» (смт Десна) перемогли опонентів з «Вільної Громади» (с. Вінницькі Хутори). Обидва колективи із с. Лука-Мелешківська нещодавно стартували у змаганнях. Місцеві ветерани та команда дублю «Луки» зазнали поразок від стрижавської «Ниви» та «Олімпіку» з Вороновиці відповідно. 
Отже, результати турніру наступні: 

«ІнтерАТ» (Гавришівка, Малі Крушлинці) - Енергетик (Бохоники) 5:6 
«Якушинці» - «Нива» (Дашківці) 6:5
«Десна» (Сосонка) – «НСК» (Некрасове-Слобода-Ксаверівка) 9:1
«Олімпік» (Вороновиця) - «Лука-2» (Лука-Мелешківська) 3:1
«Десна» (Десна) - «Вільна Громада» (Вінницькі Хутори) 5:7
«Нива» (Стрижавка) - «Лука-ветерани» (Лука-Мелешківська) 11:2.

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA