ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 26 березня, 07:14

Студентське Братство Вінниччини закликає здати кров до Дня святого Миколая
Вівторок, 11 грудня 2018, 08:56

У Вінниці на свято Миколая стартує акція зі здачі донорської крові «Допомогти може кожен».

Вінничан запрошують здати кров і стати частинкою руху донорів у період з 19 по 28 грудня. Організатори, ФРІ Вінниця спільно зі Студентським Братством Вінниччини, зазначають: охочим приєднатися до ініціативи, обов’язково потрібно заповнити електронну «Анкету донора крові».  

В цій анкеті можна також ознайомитися з правилами здачі крові, як до цього підготуватися, з критеріями, яким має відповідати донор, а також із власними правами як донора.

Здати донорську кров можна буде з 19 по 28 грудня в Міській станції переливання крові (вулиця Пирогова, 48) з 9:00 до 17:00.

Також учасникам акції організатори радять стежити за новинами на сторінці заходу у Фейсбук

«Допомогти може кожен» – це всеукраїнський благодійний проект зі здачі крові та популяризації донорства. Головним його організатором є «Фундація регіональних ініціатив» (ФРІ), а стартував проект на початку жовтня 2015 року.

vezha.vn.ua

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA