ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 20 травня, 14:46

Студентське Братство Вінниччини закликає здати кров до Дня святого Миколая
Вівторок, 11 грудня 2018, 08:56

У Вінниці на свято Миколая стартує акція зі здачі донорської крові «Допомогти може кожен».

Вінничан запрошують здати кров і стати частинкою руху донорів у період з 19 по 28 грудня. Організатори, ФРІ Вінниця спільно зі Студентським Братством Вінниччини, зазначають: охочим приєднатися до ініціативи, обов’язково потрібно заповнити електронну «Анкету донора крові».  

В цій анкеті можна також ознайомитися з правилами здачі крові, як до цього підготуватися, з критеріями, яким має відповідати донор, а також із власними правами як донора.

Здати донорську кров можна буде з 19 по 28 грудня в Міській станції переливання крові (вулиця Пирогова, 48) з 9:00 до 17:00.

Також учасникам акції організатори радять стежити за новинами на сторінці заходу у Фейсбук

«Допомогти може кожен» – це всеукраїнський благодійний проект зі здачі крові та популяризації донорства. Головним його організатором є «Фундація регіональних ініціатив» (ФРІ), а стартував проект на початку жовтня 2015 року.

vezha.vn.ua

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA