ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 20 травня, 14:48

Вінницька область – найщасливіша в Україні
Середа, 19 грудня 2018, 09:08

Мешканці Вінницької області вважають себе щасливішими за решту населення України. Таких приблизно 70%. Про це заявив заступник директора Соціологічної групи «Рейтинг» Любомир Мисів. Вінничани в першу чергу пишаються історією, природою, культурою та мистецтвом, а також традиціями свого краю. Детальніше розповість кореспондент Vlasno.info. У Вінницькій області найбільше задоволені станом доріг та роботою поліції (таких по 27%), а "скоріше задоволені" – 26% та 31% відповідно. Також вінничани "загалом задоволені" шкільною освітою та екологічною ситуацією. — Загалом не вірять люди в боротьбу з корупцією. Зростання її на національному рівні з 40 до 50%. У Вінницькій області майже 60% населення не вірить в те, що ведеться якась боротьба з незаконним збагаченням. В ефективність роботи в даному напрямку вірять лише 5%. Переважно оцінки у вінничан не погані, бо українці більш скептично ставляться до будь-чого, - говорить Любомир Мисів. 

Джерело: vlasno.info 

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA