ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 20 травня, 14:21

У Вінниці з'являться "шкільні офіцери поліції"
Четвер, 20 грудня 2018, 09:11

Мета проекту – профілактика негативних явищ і правопорушень у шкільному середовищі

У Вінницькій області незабаром почнуть вітлювати проект "Шкільний офіцер поліції". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької обласної ради.

Метою спільного проекту, який втілюватиметься в рамках дії Меморандуму про співробітництво між Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією України та Міністерством освіти та науки України, є профілактика негативних явищ і правопорушень у шкільному середовищі.

Нагадаємо, вінницькі патрульні у своє свято розважали дітей.

vn.depo.ua

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA