ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 26 березня, 07:10

У Вінниці з'являться "шкільні офіцери поліції"
Четвер, 20 грудня 2018, 09:11

Мета проекту – профілактика негативних явищ і правопорушень у шкільному середовищі

У Вінницькій області незабаром почнуть вітлювати проект "Шкільний офіцер поліції". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької обласної ради.

Метою спільного проекту, який втілюватиметься в рамках дії Меморандуму про співробітництво між Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією України та Міністерством освіти та науки України, є профілактика негативних явищ і правопорушень у шкільному середовищі.

Нагадаємо, вінницькі патрульні у своє свято розважали дітей.

vn.depo.ua

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA