ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 26 березня, 07:09

На Вінниччині промоніторили школи на температурний режим
П'ятниця, 21 грудня 2018, 09:13

Спеціалістами міжрайонних, районних та міських підрозділів Головного управління забезпечено контроль за дотриманням температурного режиму у закладах освіти шляхом проведення моніторингу та участі у роботі комісій, створених органами місцевого врядування, місцевої виконавчої влади для перевірки закладів освіти з зазначеного питання.

В поточному році, у складі комісій, спеціалістами територіальних підрозділів Головного управління протягом опалювального сезону було перевірено 236 закладів.

Під час перевірок та за результатами моніторингу порушення температурного режиму були зареєстровані у 6 закладах (Гайсинський, Муровано-Куриловецький, Оратівський та Шаргородський райони). Порушення були виявлені у 2 закладах дошкільної освіти та 4 закладах середньо-загальної освіти.

Керівникам закладів надані пропозиції щодо усунення порушень санітарного законодавства у частині дотримання температурного режиму.

 news.vn.ua

 

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA