ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 20 травня, 14:20

На Вінниччині промоніторили школи на температурний режим
П'ятниця, 21 грудня 2018, 09:13

Спеціалістами міжрайонних, районних та міських підрозділів Головного управління забезпечено контроль за дотриманням температурного режиму у закладах освіти шляхом проведення моніторингу та участі у роботі комісій, створених органами місцевого врядування, місцевої виконавчої влади для перевірки закладів освіти з зазначеного питання.

В поточному році, у складі комісій, спеціалістами територіальних підрозділів Головного управління протягом опалювального сезону було перевірено 236 закладів.

Під час перевірок та за результатами моніторингу порушення температурного режиму були зареєстровані у 6 закладах (Гайсинський, Муровано-Куриловецький, Оратівський та Шаргородський райони). Порушення були виявлені у 2 закладах дошкільної освіти та 4 закладах середньо-загальної освіти.

Керівникам закладів надані пропозиції щодо усунення порушень санітарного законодавства у частині дотримання температурного режиму.

 news.vn.ua

 

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA