ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 20 травня, 14:23

Споживачі у Вінниці заборгували 67 мільйонів гривень
Середа, 09 січня 2019, 10:08

Борги вінничан за опалення та гарячу продовжують рости. Станом на 8 січня 2019 загальний борг виріс до 67 мільйонів гривень. Рекордсменами є група людей, які проживають за певною адресою у квартирі багатоповерхівки (представники "Вінницяміськтеплоенерго" персональну інформацію про боржників надати не можуть - ред.), які винні 275 тисяч гривень. Про це повідомляє кореспондент Vlasno.info. – Якщо у вас є заборгованість, буде накладатись штраф. Це можливо, якщо не сплачено за рахунками протягом 2-ох місяців, або борг перевищує 3 тисячі гривень, - говорить в.о.начальника відділу роботи зі ЗМІ та зв'язків з громадськістю "Вінницяміськтеплоенерго" Сніжана Шпікіна. Станом на 2018 рік в квартирі, де заборгували 275 тисяч гривень, проживало чотири людини. – З ними давно ведеться робота. Вони боргують, як за опалення, так і за гарячу воду. В них не було лічильника. І їм нараховувалась вода за квадратуру. Вони лише минулого року встановили лічильники, але все одно за комунальні не сплачують, - каже про ситуацію з рекордним боргом Сніжана Шпікіна. За словами пані Шпікіної, мешканці цієї квартири ніколи не платили за комунальні. Відбулось вже два суди, які у "Вінницяміськтеплоенерго" виграли. — Ми виграли два суди і Державна виконавча служба стягувала заборгованість в примусовому порядку. Наприклад, із зарплати та інших доходів. Але це крапля в морі. Згідно із законодавством, в них можуть забрати квартиру, але поки що до цього справа не йде, - зауважила Сніжана Шпікіна. За словами Сніжани Шпікіної контролери, які роблять обходи боржників, кажуть, що в тій квартирі живуть люди з доходом середнього рівня. Відключити від опалення цих злісних боржників не можуть, бо система не передбачає відключення лише однієї квартири, може постраждати увесь будинок. Найбільші боржники у Вінниці не сплачують за опалення та гарячу воду вже 15 років. Згідно постанови Кабінету Міністрів № 609, лічильники на тепло і гарячу воду квартировласники встановлюють власним коштом та за власним бажанням. 

vlasno.info 

 

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA