ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 20 травня, 14:19

На Вінниччині Прем’єр-міністру прозвітували про ремонт автодороги М-12
Вівторок, 23 квітня 2019, 17:21

Сьогодні, 23 квітня, на Вінниччину завітав Володимир Гройсман. Прем’єр-міністр України приїхав, щоб ознайомитися зі станом ремонтно-будівельних робіт на автодорогах загального користування. Зокрема він проінспектував ремонт покриття траси М-12 в Немирівському районі.

Ця траса є важливою для Національної транспортної стратегії, оскільки знаходиться на Транс’європейській транспортній мережі та забезпечує прямий зв’язок з Чорним та Балтійським морями.

Разом із Володимиром Борисовичем, який прибув на місце разом із Володимиром Омеляном, міністром інфраструктури, та Славоміром Новаком, який очолює “Укравтодор”, хід виконання робіт інспектували мер Вінниці Сергій Моргунов, голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, та начальник служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Корольчук. Усі разом вони приїхали на відрізок автодороги М-12 поблизу села Червоне у Немирівському районі, де на ділянці у 5 кілометрів поклали першу чергу асфальту.

 

Чиновники прозвітували, що за останні п’ять років фінансування доріг державного значення в Україні зросло у 25 разів: із 110 мільйонів гривень у 2014 році до 2 мільярдів 844 мільйонів гривень у 2019 році.

Зокрема у 2019 році більшу частину цих коштів, а саме – 2 мільярди 359 мільйонів гривень, виділили саме на ремонт автодороги М-12 “Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка”. За ці кошти до кінця року там мають відремонтувати 72,6 кілометрів дороги (це 17 об’єктів, у тому числі три мости та розв’язки).

Зауважимо, що у 2016-2018 роках на цій дорозі у Вінницькій області відремонтували 93,7 кілометрів покриття, а у 2020 році планують завершити решту 19,1 кілометрів.

Юлія Плахтій

 

Джерело:
https://vezha.vn.ua/na-vinnychchyni-prem-yer-ministru-prozvituvaly-pro-remont-avtodorogy-m-12/?fbclid=IwAR2HK0LjSRNTOvbEqqbDp61Xr3JsQa_c_jcSZFf66_oud1bAdHb091coG8E
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA