ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 19 червня, 11:57

У МЗС Туреччини закликали світ об'єднатися навколо вирішення "українського питання"
Четвер, 06 липня 2017, 11:54
Зі слів заступника міністра, Україна стане сильнішою, незважаючи на те, що зараз відбувається в Криму і на Донбасі.
 
Заступник міністра закордонних справ (МЗС) Туреччини Ахмет Йилдиз закликав консолідуватися навколо вирішення "українського питання". Про це він заявив він 6 липня у Лондоні під час конференції, присвяченій реформам в Україні.
 
"Україна стане сильнішою, незважаючи на те, що зараз відбувається в Криму і на Донбасі. Ми, звичайно, стоїмо на стороні букви міжнародного закону і підтримуємо жителів Криму і особливо кримських татар. Ми вважаємо, що міжнародне співтовариство повинне зупинити втому від України і має розуміти, що ця проблема залишається актуальною", - сказав Йилдиз.
 
Він також уточнив, що, незважаючи на те, що Туреччина не бачить значного прогресу в імплементації Мінських угод, підтримує їх, оскільки ці домовленості є "основною рамковою структурою і тим планом, який повинен виконуватися".
 
За його словами, Туреччина також продовжить підтримувати Україну на шляху реформ, зокрема, за допомогою кредитних ліній та інвестицій.
 
"Необхідно провести деякі законодавчі зміни. Хоча деякі речі, на наш погляд, український уряд може зробити вже сьогодні. Ми заохочуємо турецьких інвесторів приїжджати в Україну, і ми вважаємо, що український уряд міг би зробити серйозні адміністративні кроки", - додав він.
 
http://tyzhden.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA