ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Субота, 20 жовтня, 10:13

США допоможуть українським заручникам пережити жахи полону
Середа, 06 вересня 2017, 11:15
США допоможуть Україні створити систему реінтеграції людей, які повернулися з полону. Психологічна допомога військовим, які пережили жахи полону, є важливим завданням, вважають фахівці Об’єднаного агентства з відновлення персоналу ЗС США, повідомляють в Нацгвардії України.   
 
Тому США допоможе створити в Україні міжвідомчу систему психологічного супроводу військовослужбовців, які перебували в заручниках, в полоні, які пережили катування, а також членів їх сімей. Про це повідомила заступник директора агентства по відновленню персоналу ЗС США Барбара Тренкер. 
 
Представниця 5 вересня відвідала 27-у окрему бригаду Національної гвардії України, де стартував дводенний навчальний тренінг для військових психологів структур сектора безпеки і оборони України щодо організації роботи з військовослужбовцями та з членами їх сімей.«Протягом кількох найближчих днів, ми будемо працювати в Україні над питаннями реінтеграції таких осіб, які були в полоні, пройшли примусову ізоляцію або піддалися тортурам. І ми раді, що у нас є перспектива партнерської співпраці в майбутньому з українською стороною», – зазначила Тренкер.
 
За словами Тренкер, реінтеграція та повернення до виконання обов’язків військовослужбовців, які перебували в полоні, є вкрай важливим процесом, що потребує особливої уваги з боку керівництва держави і в США це завдання є одним з першочергових.
 
https://ua.news
 
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA