ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 20 вересня, 14:30

Рада сьогодні розгляне підвищення пенсій
Середа, 20 вересня 2017, 12:10

Нардепи можуть прийняти поправки, які забезпечать підвищення пенсій.

Верховна Рада України сьогодні, 20 вересня 2017 року, розгляне законопроект щодо підвищення пенсій.

Відповідний порядок денний опубліковано на сайті українського парламенту. Відповідно до порядку денного, нардепи у другому читанні розглянуть законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій. Крім того, в першому читанні Рада розгляне внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо підвищення пенсій.

Також нардепи розглянуть зміни до Митного кодексу щодо примусового виконання постанови органу доходів і зборів або суду про накладення штрафу; до Бюджетного кодексу щодо бюджетних призначень на забезпечення діяльності КСУ.

Нагадаємо, раніше в Мінсоцполітики повідомили, яка категорія громадян отримає суттєве збільшення пенсій. "Найбільший ефект від осучаснення пенсій у вигляді значного збільшення їхнього розміру відчують ті пенсіонери, які виходили на пенсію до 2008 року включно", - йдеться в повідомленні міністерства.

https://www.rbc.ua

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA