ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 22:37

ПОРОШЕНКО ПОЯСНИВ, ЯК ЗМУСИТИ РОСІЮ ПОГОДИТИСЯ НА МИРОТВОРЦІВ ООН НА ДОНБАСІ
Середа, 27 вересня 2017, 12:03
На його переконання, миротворці ООН на українсько-російському кордоні створили б умови для реінтеграції Донбасу.
 
«Коли Росія незаконно анексувала Крим та напала на мою країну, вона повністю зруйнувала усю післявоєнну систему безпеки. Якщо РФ буде єдиною державою, що виступатиме проти миротворчої операції - росіянам буде дуже складно пояснити, чому», - сказав Порошенко.
 
За його словами, такі дії Кремля свідчитимуть про визнання ним факту окупації Донбасу.
 
«У цій ситуації відмова від підтримки миротворчої операції стане визнанням, що російська армія окупувала ці території. У такому разі ми звернемося до Міжнародного суду ООН і Росію визнають відповідальною за військовий конфлікт», - пояснив Порошенко.
 
На його переконання, миротворці ООН на українсько-російському кордоні створили б умови для реінтеграції Донбасу.
 
«Якщо ми роззброїмо російські парамілітарні групи та повернемо на ці території закон і порядок, то зможемо провести чесні й справедливі вибори та реінтегрувати ці території назад в України», - зазначив президент.

https://tsn.ua
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA