ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 17 січня, 14:05

ПОРОШЕНКО ПОЯСНИВ, ЯК ЗМУСИТИ РОСІЮ ПОГОДИТИСЯ НА МИРОТВОРЦІВ ООН НА ДОНБАСІ
Середа, 27 вересня 2017, 12:03
На його переконання, миротворці ООН на українсько-російському кордоні створили б умови для реінтеграції Донбасу.
 
«Коли Росія незаконно анексувала Крим та напала на мою країну, вона повністю зруйнувала усю післявоєнну систему безпеки. Якщо РФ буде єдиною державою, що виступатиме проти миротворчої операції - росіянам буде дуже складно пояснити, чому», - сказав Порошенко.
 
За його словами, такі дії Кремля свідчитимуть про визнання ним факту окупації Донбасу.
 
«У цій ситуації відмова від підтримки миротворчої операції стане визнанням, що російська армія окупувала ці території. У такому разі ми звернемося до Міжнародного суду ООН і Росію визнають відповідальною за військовий конфлікт», - пояснив Порошенко.
 
На його переконання, миротворці ООН на українсько-російському кордоні створили б умови для реінтеграції Донбасу.
 
«Якщо ми роззброїмо російські парамілітарні групи та повернемо на ці території закон і порядок, то зможемо провести чесні й справедливі вибори та реінтегрувати ці території назад в України», - зазначив президент.

https://tsn.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA