ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 17 січня, 14:10

Порошенко: За трагедію в Калинівці потрібно покарати
Четвер, 28 вересня 2017, 11:42
Глава держави звернувся до силовиків з вимогою знайти і покарати винних у ситуації на складах Міноборони.

На засіданні військового кабінету щодо ситуації в Калинівці президент України Петро Порошенко закликав глав силових і правоохоронних відомств знайти і покарати винних у трагедії в Вінницькій області, передає прес-служба глави держави.

"Ми повинні навчитися захищати наші стратегічні об'єкти від диверсійних груп. Є інші версії? Значить будемо притягати до відповідальності тих, хто буде (винен - ??ред.) за іншими версіями", - заявив президент звертаючись до керівників Генпрокуратури, СБУ і Національної поліції.
 
Він також повідомив, що віддав наказ міністру оборони України Степану Полтораку про посилення оборони стратегічних об'єктів і попросив членів військового кабінету ретельно підготуватися до засідання РНБО, на якому буде вжито заходів щодо недопущення повторення трагедії.
 
"Ця тенденція є загрозою для національної безпеки і я просив би ретельно підготуватися до засідання РНБО для того, щоб нами були вжиті вичерпні заходи в найкоротші терміни, щоб не допустити повторення", - зазначив Порошенко.

Збиток від вибухів в Калинівці оцінили в $800 мільйонів
 
http://ua.korrespondent.net/
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA