ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 22:44

Порошенко: За трагедію в Калинівці потрібно покарати
Четвер, 28 вересня 2017, 11:42
Глава держави звернувся до силовиків з вимогою знайти і покарати винних у ситуації на складах Міноборони.

На засіданні військового кабінету щодо ситуації в Калинівці президент України Петро Порошенко закликав глав силових і правоохоронних відомств знайти і покарати винних у трагедії в Вінницькій області, передає прес-служба глави держави.

"Ми повинні навчитися захищати наші стратегічні об'єкти від диверсійних груп. Є інші версії? Значить будемо притягати до відповідальності тих, хто буде (винен - ??ред.) за іншими версіями", - заявив президент звертаючись до керівників Генпрокуратури, СБУ і Національної поліції.
 
Він також повідомив, що віддав наказ міністру оборони України Степану Полтораку про посилення оборони стратегічних об'єктів і попросив членів військового кабінету ретельно підготуватися до засідання РНБО, на якому буде вжито заходів щодо недопущення повторення трагедії.
 
"Ця тенденція є загрозою для національної безпеки і я просив би ретельно підготуватися до засідання РНБО для того, щоб нами були вжиті вичерпні заходи в найкоротші терміни, щоб не допустити повторення", - зазначив Порошенко.

Збиток від вибухів в Калинівці оцінили в $800 мільйонів
 
http://ua.korrespondent.net/
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA