ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 22:37

В Україні залишилося п'ять військових складів масштабу Калинівки та Балаклеї, - нардеп
П'ятниця, 29 вересня 2017, 11:24
Не менше 30 тисяч тонн боєприпасів в Калинівці злетіло в повітря, заявив нардеп Геращенко В Україні залишилося п'ять військових складів масштабу Калинівки та Балаклеї.
 
Про це заявив народний депутат від "Народного фронту" Антон Геращенко в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1". "В Україні залишилося п'ять складів такого масштабу як Калинівка та Балаклія. Якщо вони будуть знищені в результаті диверсій або недбалості, або природних умов - нам нічим буде захищатися від Російської Федерації", - вважає Геращенко. Він зазначив, що на складах в Калинівці знаходилося на збереженні 82 тисячі тонн боєприпасів.
 
"На сьогодні ми розуміємо, що не менше 30 тисяч тонн злетіло в повітря", - сказав Геращенко. Нардеп підкреслив, що за останні два роки це вже четвертий вибух на військових складах. "Спочатку було Сватове, загинуло чотири людини - висновків не було зроблено Генеральним штабом.
 
Потім був величезний вибух одного з найбільших складів в Балаклії, загинули люди, був знищений цей склад на 98 відсотків - там було близько 80 тисяч тонн боєприпасів. Два тижні тому був підірваний склад техніки і озброєнь під Маріуполем у місті Новоянисоль. І, нарешті, Калинівка", - заявив політик.
 
Нагадаємо, пожежа на складі боєприпасів Міністерства оборони України відбулася ввечері 26 вересня. Збитки від неї оцінюються в близько 800 млн доларів. У ГСЧС повідомляли про двох постраждалих.
 
https://www.rbc.ua
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA