ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 17 січня, 14:05

В Україні залишилося п'ять військових складів масштабу Калинівки та Балаклеї, - нардеп
П'ятниця, 29 вересня 2017, 11:24
Не менше 30 тисяч тонн боєприпасів в Калинівці злетіло в повітря, заявив нардеп Геращенко В Україні залишилося п'ять військових складів масштабу Калинівки та Балаклеї.
 
Про це заявив народний депутат від "Народного фронту" Антон Геращенко в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1". "В Україні залишилося п'ять складів такого масштабу як Калинівка та Балаклія. Якщо вони будуть знищені в результаті диверсій або недбалості, або природних умов - нам нічим буде захищатися від Російської Федерації", - вважає Геращенко. Він зазначив, що на складах в Калинівці знаходилося на збереженні 82 тисячі тонн боєприпасів.
 
"На сьогодні ми розуміємо, що не менше 30 тисяч тонн злетіло в повітря", - сказав Геращенко. Нардеп підкреслив, що за останні два роки це вже четвертий вибух на військових складах. "Спочатку було Сватове, загинуло чотири людини - висновків не було зроблено Генеральним штабом.
 
Потім був величезний вибух одного з найбільших складів в Балаклії, загинули люди, був знищений цей склад на 98 відсотків - там було близько 80 тисяч тонн боєприпасів. Два тижні тому був підірваний склад техніки і озброєнь під Маріуполем у місті Новоянисоль. І, нарешті, Калинівка", - заявив політик.
 
Нагадаємо, пожежа на складі боєприпасів Міністерства оборони України відбулася ввечері 26 вересня. Збитки від неї оцінюються в близько 800 млн доларів. У ГСЧС повідомляли про двох постраждалих.
 
https://www.rbc.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA