ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 22:39

Це наша спільна трагедія: Порошенко вшанував пам'ять жертв Бабиного Яру
П'ятниця, 29 вересня 2017, 10:05
Глава держави закликав українців пам'ятати про трагедію, щоб вона не повторилася ніколи
 
 Президент України Петро Порошенко вшанував пам'ять жертв Бабиного Яру, поклавши квіти до пам'ятника Голокосту. Про це повідомляється на його сторінці в Facebook.
 
Він нагадав, що це спільна трагедія для єврейського та українського народів.

"Бабин Яр – одна з найглибших ран, які завдав Голокост. Це наша спільна трагедія, – перш за все, єврейського та українського народів. Вічна пам'ять невинно убієнним", – заявив Порошенко.
 
https://ukr.segodnya.ua
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA