ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 26 березня, 07:12

Україна впоралася з "дірою" в бюджеті – НБУ
Понеділок, 02 жовтня 2017, 11:13
Нацбанк проаналізував зведений держбюджет країни
 
За перші вісім місяців 2017 року зведений державний бюджет України виконано з профіцитом на вище 68,6 млрд грн. Про це повідомляється в матеріалах Національного банку України (НБУ).

"Зведений бюджет виконаний зі значним профіцитом – 15,8 млрд грн в серпні і 68,6 млрд грн за січень-серпень 2017 року – завдяки високим темпам зростання доходів", – наголошується в свіжому макроекономічному і монетарному огляді НБУ.
 
Нацбанк підкреслює, що найбільше зростання доходів бюджету забезпечили економічні фактори: поліпшення фінрезультатів підприємств, зростання родинних доходів, пожвавлення внутрішнього попиту. Витрати в цілому зростали помірковано, незважаючи на збільшення в серпні.

https://ukr.segodnya.
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA