ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 18 лютого, 19:31

Порошенко зустрічається з послами США, Франції та Німеччини через законопроект про реінтеграцію Донбасу
П'ятниця, 06 жовтня 2017, 11:07
Після того, як у Верховній Раді не вдалося проголосувати за президентський законопроект про реінтеграцію Донбасу, Петро Порошенко вирішив зустрітися з послами країн-партнерів України.
 
У четвер ввечері, 5 жовтня, він проводить у четвер зустріч з послами США Марі Йованович, Німеччини Ернстом Райхелем та Франції Ізабель Дюмон щодо законопроектів про Донбас. Про це з посиланням на секретаря РНБО Олександра Турчинова повідомляє "Українська правда".
 
"Наскільки мені відомо, президент України зараз зустрічається з послами провідних країн, зокрема США, Німеччини, Франції, тобто тих, хто активно підтримує Україну в протистоянні військовій агресії Росії", – розповів Олександр Турчинов.
 
Він також додав, що поки не знає деталей переговорів, однак, за його відомостями, країни-партнери України "шоковані" подіями в парламенті в четвер і "не розуміють, що відбувається".
 
Читайте також: Якщо національним інтересам суперечить визнання мінських домовленостей, то не треба їх в законопроект вносити, – Сироїд
 
Нагадаємо, 4 жовтня президент Петро Порошенко вніс на розгляд два законопроекти про реінтеграцію Донбасу. Однак депутати не змогли розглянути їх через те, що депутати від "Самопомочі" та "Свободи"заблокували трибуну парламенту. Після того спікер Ради Андрій Парубій зібрав голів фракцій на нараду. По її закінченні він заявив, що скандальний пункт про мінські домовленості буде вилучено. Однак це не дало результату, тож засідання Верховної Ради було закрито.
 
Через те, що законопроект так і не розглянули у парламенті, Порошенко терміново зібрав засідання фракції БПП, на якому погодився, що законопроект має включати і питання Криму. При цьому депутат від БПП Олексій Гончаренко після зустрічі з Порошенком заявив, що скандальний пункт про мінські домовленості не будуть вилучати перед наступним голосуванням.
 
http://24tv.ua/
 

 

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA