ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 20 травня, 14:19

Промисловість України подолала кризові наслідки блокади Донбасу - Кубів
Вівторок, 24 жовтня 2017, 11:03
Україні вдалось прискорити розвиток промисловості, а також подолати наслідки блокади Донбасу, яка мала місце взимку цього року. Про це повідомив Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів, передає УНН із посиланням на прес-службу КМУ.

Він підкреслив, що зростання зафіксовано у виробництві інвестиційних товарів – на 3,4%, споживчих товарів тривалого використання - на 3,7%, а також товарів проміжного споживання - на 3,4%. При цьому найбільше зросли переробка, хімічна промисловість через збільшення експорту органічних сполук та зростання внутрішнього попиту, а також легка промисловість та металургія.

За словами Кубіва, кризові явища, пов’язані з наслідками блокади Донбасу, фактично подолано.
"У вересні скорочення промвиробництва відбулось лише у двох промислових групах: споживчих товарів короткострокового використання - "мінус" 0,5% через високу базу порівняння, та в енергетичному сегменті – "мінус" 8,7% через проблеми з логістикою на Донбасі. Ми очікуємо, що до кінця року зростання виробництва забезпечить інвестиційний, експортний та споживчий попит.

А серед факторів ризику залишається вірогідність дефіциту коксу для металургії та збільшення затратності виробництва", - сказав Перший віце-прем’єр-міністр.

http://www.unn.com.ua/
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA