ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 20 травня, 14:37

Порошенко вважає, що найгірше в українській економіці вже в минулому
Вівторок, 24 жовтня 2017, 13:15
Про це сьогодні на засіданні Ради регіонального розвитку заявив президент України
 
Статистика свідчить про те, що найгірші показники для української економіки вже в минулому. Про це сьогодні, 24 жовтня, на засіданні Ради регіонального розвитку заявив президент Петро Порошенко, передає кореспондент РБК-Україна.
 
"Так чи інакше, але статистика - головний свідок, що найгірше в українській економіці вже в минулому", - заявив Порошенко. За його словами, жорсткі антикризові кроки, мікрофінансова стабілізація, зниження податкового навантаження і дерегулювання вибили шлях для відновлення економіки після потужного удару з-за війни, агресивне закриття до недавнього найбільшого ринку з РФ і навіть блокади експорту в треті країни.
 
https://www.rbc.ua
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA