ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 20 травня, 14:24

Кабмін сьогодні розгляне виконання Угоди про асоціацію України з ЄС
Середа, 25 жовтня 2017, 09:20
Сьогодні Кабмін розгляне низку проектів законів Кабінет міністрів України на засіданні сьогодні, 25 жовтня 2017 року, розгляне виконання Угоди про асоціацію України з Європейським союзом (ЄС).
 
Відповідний порядок денний опубліковано на сайті українського уряду. Повідомляється, що Кабмін розгляне проект закону "Про виконання Угоди про асоціацію між Україною, з одного боку, і ЄС, Європейським співтовариством по атомній енергії та їх державами-членами, з іншого боку". Крім того, уряд розгляне питання внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів з питань європейської і євроатлантичної інтеграції, а також - запровадження національного механізму координації взаємодії органів державної влади з метою захисту фінансових інтересів України та ЄС.
 
Також сьогодні будуть розглянуті законопроекти: "Про призначення державних стипендій видатним діячам науки", "Про утворення міжвідомчої робочої групи з вивчення проблемних питань, пов'язаних з діяльністю Національного агентства з питань запобігання корупції" та інші. Нагадаємо, раніше повідомлялося про заяву міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, що Кабінет міністрів України найближчим часом затвердить новий стандарт початкової освіти.

https://www.rbc.ua
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA