ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 20 травня, 14:16

Україна почала використовувати газ зі сховищ
Четвер, 26 жовтня 2017, 08:48
Підземні сховища (ПСГ) України 24 жовтня вперше з весни перейшли від закачування до відбору природного газу, знаменуючи початок нового опалювального сезону.
 
Згідно з оперативними даними Укртрансгазу, в минулий вівторок в сховища було закачано 1,33 млн куб. м газу при відборі 5,41 млн куб. м, що призвело до зниження запасів до 16,9 млрд куб. м, передає агентство Інтерфакс-Україна.
 
В цілому, з 22 березня, коли були зафіксовані найменші запаси газу в ПСГ в цьому році, до 23 жовтня сховища поповнилися з 8,1 млрд куб. м до 16,9 млрд куб. м, що відповідає затвердженому Кабінетом міністрів плану про накопичення 17 млрд куб. м запасів в ПСГ на 1 листопада-2017.
 
Нагадаємо, що опалювальний сезон-2016/2017 Україна почала в середині жовтня із запасами 14,7 млрд куб. м.
 
У 2016 році сумарний відбір газу зі сховищ перевищив його закачування на 2 млрд куб. м. Відбір за підсумками року склав 8,4 млрд куб. м, закачування - 6,4 млрд куб. м.
 
http://biz.nv.ua/
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA