ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 20 травня, 14:18

Кабмін: Урожай зернових буде меншим за торішній
Четвер, 26 жовтня 2017, 09:51
Україна станом на 25 жовтня намолотила майже 50 млн тонн зернових і зернобобових культур.

Міністерство аграрної політики та продовольства України уточнило попередній прогноз врожаю зернових у 2017 році на рівні 62 млн т.

"Кукурудза і пшениця формують загалом 80% валового збору, тому цей показник був вирішальним для узагальнювального прогнозу. Наприкінці результат, хоча й нижчий за минулорічний, виявився кращим за попередні очікування передовсім тому, що вплив погодних умов був нерівномірним", - цитується в повідомленні Мінагропроду перший заступник міністра Максим Мартинюк.

Україна станом на 25 жовтня 2017 року намолотила 49,8 млн т зернових і зернобобових культур з площі 12,5 млн га, або 85% від прогнозу, за середньої врожайності 39,9 ц/га.

Кукурудзи було намолочено 11,7 млн т з площі 2,5 млн га, або 55% від прогнозу, соняшнику - 10,8 млн т з площі 5,5 млн га, або 93% від прогнозу, сої - 3 млн т з площі 1,6 млн га, або 81% від прогнозу, цукрових буряків було зібрано 9,3 млн т з 213 тис. га, або 67% від прогнозу.

Мінагропрод прогнозував урожай зернових у країні у 2017 році на рівні 60,2-63 млн т.
 
http://ua.korrespondent.net/
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA