ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 20 травня, 14:43

Рада у четвер візьметься за зміни до Бюджету-2017 та може змінити правила приватизації
Четвер, 09 листопада 2017, 10:10
КИЇВ. 9 листопада. УНН. Верховна Рада у четвер планує продовжити розгляд законопроекту про житлово-комунальні послуги та визначитися щодо змін до Бюджету-2017. Про це сказано у порядку денному на сьогодні, передає кореспондент УНН.

Також серед іншого парламентарі планують розглянути низку питань економічної політики серед яких проект закону про приватизацію державного майна, внесення змін до законодавства щодо здійснення моніторингу закупівель та щодо стабілізації розрахунків на оптовому ринку електроенергії.

Крім цього депутати мають намір визначитися стосовно низки питань аграрної політики серед яких внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації використання масивів земель сільськогосподарського призначення та визначитися щодо проектів закону про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність та державні символи.

Під час пленарного засідання народні обранці також планують розглянути, зокрема законопроекти про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та деяких інших законів України щодо забезпечення прикордонної безпеки держави, встановлення відповідальності за злочини проти військовослужбовців Державної прикордонної служби, Збройних Сил, Національної гвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Управління державної охорони України, реструктуризацію боргів фізичної особи або визнання її банкрутом.
 
http://www.unn.com.ua/
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA