ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 20 травня, 14:44

Конгрес США затвердив оборонний бюджет, який передбачає $350 мільйонів для України.
Четвер, 09 листопада 2017, 11:25
При цьому вводиться обмеження на використання половини цієї суми.

Комітети з питань Збройних сил Палати представників США та Сенату затвердили проект оборонного бюджету на 2018 фінансовий рік, який передбачає $350 мільйонів військової допомоги для України, в тому числі у вигляді летального зброї.
 
Про це йдеться в доповіді на сайті сенатського комітету Конгресу США у справах збройних сил. Читайте також Трампу можуть запропонувати три варіанти надання Україні летальної зброї - ЗМІ При цьому вводиться обмеження на використання половини цієї суми до тих пір, поки голова Пентагону не завірить Конгрес в тому, що Україна зробила істотні кроки у проведенні інституційних реформ в оборонній сфері, що критично важливі для розширення військової допомоги.
 
Загалом документ передбачає виділення $4,6 млрд до 2018 фінансовому році на Європейську ініціативу стримування для підтримки союзників НАТО і посилення військового потенціалу США в Європі. В цілому ж на оборонні потреби передбачається виділення $700 млрд.
 
Як повідомляв УНІАН, комітети з питань збройних сил Сенату і Палати представників США схвалили виділення 58 мільйонів доларів на заходи у відповідь на порушення Росією договору про ліквідацію ракет малої і середньої дальності (РСМД). Зазначена сума буде спрямована на розробку заходів "у відповідь на порушення Росією договору про РСМД, включаючи програму досліджень і розробок з наземної ракету середньої дальності, що не призвело б до порушення угоди з боку США", - йдеться в тексті. Читайте нас в Viber

https://www.unian.ua
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA