ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 березня, 06:59

Чотириденні «канікули» у березні, квітні, червні та грудні. Календар вихідних 2018
Вівторок, 16 січня 2018, 11:16
У 2018 році вінничaни мaтимуть кількa міні-кaнікул, що тривaтимуть по 4 дні. Тaкий відпочинок вaрто очікувaти в березні, з нaгоди жіночого дня, у квітні (Великдень), в червні (День Конституції), в грудні (Різдво).
 
Якщо неробочий день випaдaє нa суботу aбо неділю, то вихідний переноситься нa нaступний день. A коли святкові дні припaдaють нa вівторок aбо четвер, то вихідними можуть стaвaти, відповідно, понеділок і вівторок, aле доведеться відпрaцювaти ці святa в суботу.
 
Вихідні у березні 2018 року
Оскільки 8 березня (Міжнародний жіночий день) у 2018 році випадає на четвер, вихідним буде і п’ятниця, 9 березня. Однак, цей день доведеться відробити в суботу, 17 березня.
 
Вихідні у квітні 2018 року
Великдень у 2018 році в Україні випадає на 8 квітня (неділя), тож вихідний переноситься на понеділок, 9 квітня.
Крім того, вихідним буде і 30 квітня, оскільки неробочий день 1 травня випадає на вівторок. Разом із суботою-неділею українці матимуть чотири вихідні поспіль. Щоправда, 30 квітня треба буде відпрацювати в суботу, 5 травня.
 
Вихідні у травні 2018 року
Окрім 1 травня, вихідним буде ще й 9 травня, День перемоги (середа). Також на 28 травня (понеділок) – переноситься свято Трійці.
 
Вихідні у червні 2018 року
У червні українців знову чекають чотириденні канікули. День Конституції, 28 червня, випадає на четвер, тож п’ятниця, 29 червня, теж буде неробочим днем. Зате робочою буде субота, 23 червня.
Вихідні у серпні 2018 року
 
Додатковий вихідний у серпні буде на День Незалежності, 24 серпня (п’ятниця).
Вихідні у жовтні 2018 року.
 
Святковий день 14 жовтня, День захисника України, збігається з неділею, тож вихідний переноситься на понеділок, 15 жовтня.
 
Вихідні у грудні 2018 року
Католицьке Різдво у 2018 році (25 грудня) випадає на вівторок. Найімовірніше, понеділок, 24 грудня, теж буде вихідним, який доведеться відпрацювати в одну із субот.
 
Новий рік 2019 (1 січня) буде у вівторок. 31 грудня (понеділок) теж зроблять вихідним, однак його потрібно буде відпрацювати в суботу, 29 грудня.
 
Вінниця.info
 
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA