ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 25 червня, 19:41

Рада сьогодні розгляне питання ядерної безпеки
Вівторок, 17 квітня 2018, 08:42

Рада сьогодні розгляне питання ядерної безпеки

Нардепи також можуть внести до порядку денного зміни до закону про Збройні сили Верховна рада України на пленарному засіданні

17 квітня 2018 року розгляне питання ядерної політики та ядерної безпеки. Відповідний порядок денний опубліковано на сайті українського парламенту. Зокрема, нардепи почнуть засідання з розгляду змін до закону про соціальний захист постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (щодо виплати грошової компенсації на безкоштовне харчування дітей).

Після цього Рада розгляне зміни до деяких законів у сфері використання ядерної енергії, щодо безпеки використання ядерної енергії, удосконалення законодавства з питань поводження з радіоактивними відходами. Крім того, нардепи розглянуть зміни до закону про використання ядерної енергії та радіаційної безпеки щодо компенсації ризику населенню, яке проживає на території зон спостереження в об'єднаних територіальних громадах.

Також Рада може внести до порядку денного законопроект про внесення змін у закон про ЗСУ щодо забезпечення національної безпеки і оборони, стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій і Луганській областях.

https://www.rbc.ua/ukr

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA