ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 березня, 06:59

Прибуток українських банків зріс у два рази
Вівторок, 26 червня 2018, 14:42

Український банківський сектор за січень-травень 2018 року виростив свій прибуток до 12,81 мільярдів гривень, що у два рази більше, ніж за цей період торік (6,9 мільярдів).

Доходи фінустанов станом на кінець травня склали 78,27 мільярдів гривень, а витрати – 65,46 млрд. Такі результати пояснюють невеликими відрахуваннями у резерви: цього року банки віддали на формування резервів 4,1 мільярдів гривень, а у минулому – відрахували 10,4 мільярда, пише FinClub.

Чистий процентний дохід збільшилися до 28 мільярдів гривень (на 40%), чисті комісійні – до 14,5 мільярдів (на 28%). Адміністративні витрати склали 20,5 мільярдів гривень. Активи банків також збільшилися – на 5% до 1,31 трлн грн, а загальні активи (не скориговані на резерви за активними операціями) на кінець травня склали 1,85 трлн грн.

Втім, зобов’язання банків за цей період теж  зросли на 54,6 млрд грн до 1,153 трлн грн, а капітал виріс на 7,7 млрд грн до 158,8 млрд грн.

ua.newsРаніше Національний банк України опублікував звіт за 2017 рік, згідно з яким регулятор отримав на 9,1% менше (62,291 млрд грн), ніж у 2016 році.

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA