ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 березня, 06:58

Шість країн ЄС вирішили створити кібервойска
Середа, 27 червня 2018, 14:46
Після того, як канцлер Німеччини Ангела Меркель повідомила, що в країні потрібно створити кібервойска, шість країн Євросоюзу підпишуть угоду про створення сил швидкого реагування спільноти на кіберзагрози. Про це заявив у понеділок міністр оборони Литви Раймундас Каробліс після прибуття на засідання Ради ЄС в Люксембурзі, передає ТАРС.

"Ми підписуємо угоду про створення сил швидкого реагування на кіберзагрози. Шість країн підписуються, а саме Естонія, Хорватія, Румунія, Литва, Іспанія, Нідерланди", – сказав він, зазначивши, що ще кілька країн беруть участь в проекті, але не підписуватимуть угоду.

Реалізацію проекту, схваленого наприкінці 2017 року у Брюсселі учасниками європейської програми Постійного структурного співробітництва (PESCO), доручено координувати Литві. Ініціатива передбачає обмін не лише інформацією, але і співробітниками, науковими досягненнями. Крім того, передбачено створення механізму взаємодопомоги і просування до формування команд швидкого реагування з вивчення і виготовлення інструментів запобігання інцидентів у кіберсфері. В майбутньому проведуть оцінку правових аспектів роботи таких команд, пройдуть спільні навчання і будуть вироблені інструменти кіберзахисту.
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA