ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Субота, 20 квітня, 13:54

П'ятьом компаніям надали 14 дозволів на розробку газонафтовидобувних ділянок
П'ятниця, 20 липня 2018, 14:47
Депутати облради дозволили надати 14 дозволів на розробку та подальше видобування нафти й газу в області.

Відповідні рішення ухвалили на сесії Полтавської облради 12 липня. Згідно з ними дозволи отримали:

    ТОВ “Іст Юроуп Петролеум” — десять дозволів на розробку Гулаківської, Вільшанської, Бутівсько-Миргородської, Ново-Диканської, Флерівсько-Ювілейної, Південно-Свистунівської, Боярсько-Чапаївської, Дружинінської, Клюшниківської та Майорівської площ;

    ТОВ “Твинс груп” — на розробку Дубрівської площі;

    ТОВ “Еліон інвест” — Звязівської площі;

    ТОВ “Сенс-Д” — Бобрицької площі;

    ТОВ “Прайс компани” — Філенківсько-Черняхівської площі.

Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника

Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике.

Как выяснилось и за руководителем областного штаба Зеленского, и за куратором региона, и по самым костяком команды Зе торчат уши известного и очень опытного политика, регионала Григория Калетника. Отца сбежавшего в Москву Игоря Калетника – того самого самого молодого генерала Таможни и первого замглавы парламента времен Януковича. Владелец винницкого «зеленого змия», хозяин винницкого «зеленого вуза» в Винницкой сделал ставку на Зеленского. Все зе: логично.

ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA