ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Субота, 20 квітня, 13:54

Україна збільшила експорт круп і пластівців
Понеділок, 23 липня 2018, 10:11

За підсумками 2017 року з України експортували понад 74 тисячі тонн круп і пластівців, що на 30% перевищило показник роком раніше (майже 57 тис. тонн).

Як передає портал agronews.ua, найбільший приріст поставок відзначався в напрямку Білорусі, куди за вказаний період було експортовано понад 25 тис. тонн зазначеної продукції, що в 5,6 рази перевищило показник 2016 року.

Також збільшилися поставки українських круп і пластівців в Єгипет, який за підсумками 2016 року був лідером серед імпортерів даної продукції з України з об’ємом закупівель 7,3 тис. тонн, а у 2017 року наростив імпорт до 8,7 тис. тонн (+ 20%).

Істотне зростання поставок (+ 71%) було характерне і для Польщі, обсяг експорту в яку збільшився з 2,7 тис. тонн у 2016 році до 4,6 тис. тонн у 2017.

uatv.ua

Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника

Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике.

Как выяснилось и за руководителем областного штаба Зеленского, и за куратором региона, и по самым костяком команды Зе торчат уши известного и очень опытного политика, регионала Григория Калетника. Отца сбежавшего в Москву Игоря Калетника – того самого самого молодого генерала Таможни и первого замглавы парламента времен Януковича. Владелец винницкого «зеленого змия», хозяин винницкого «зеленого вуза» в Винницкой сделал ставку на Зеленского. Все зе: логично.

ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA