ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 16 червня, 00:19

Україна збільшила експорт круп і пластівців
Понеділок, 23 липня 2018, 10:11

За підсумками 2017 року з України експортували понад 74 тисячі тонн круп і пластівців, що на 30% перевищило показник роком раніше (майже 57 тис. тонн).

Як передає портал agronews.ua, найбільший приріст поставок відзначався в напрямку Білорусі, куди за вказаний період було експортовано понад 25 тис. тонн зазначеної продукції, що в 5,6 рази перевищило показник 2016 року.

Також збільшилися поставки українських круп і пластівців в Єгипет, який за підсумками 2016 року був лідером серед імпортерів даної продукції з України з об’ємом закупівель 7,3 тис. тонн, а у 2017 року наростив імпорт до 8,7 тис. тонн (+ 20%).

Істотне зростання поставок (+ 71%) було характерне і для Польщі, обсяг експорту в яку збільшився з 2,7 тис. тонн у 2016 році до 4,6 тис. тонн у 2017.

uatv.ua

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA