ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 16 червня, 00:23

В Україні Уряд підтримує аграріїв
Середа, 25 липня 2018, 10:16

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив у відео щоденнику про те, що на підтримку галузі АПК у 2018-му виділили 6,3 млрд грн.

«Уже десятки тисяч фермерів звернулись за державною підтримкою. І ми заохочуємо до цього й інших аграріїв. На підтримку галузі у 2018-му виділили 6,3 млрд грн. Цього тижня відвідав сучасне фермерське господарство, яке розвивається і планує брати участь в наших програмах.

Понад 50% річного плану по ремонту доріг вже виконано, - відзвітували мені на нараді з профільними відомствами. Але я продовжую контролювати цей процес. Усі дороги в Україні мають бути комфортними й безпечними.

Загалом, тиждень був наповнений важливими подіями і рішеннями. Стисло про головне - у моєму відеощоденнику».

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA