ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Понеділок, 17 лютого, 20:54

Співвласник "Яготинського" Сергій Вовченко: "Ми будуємо бізнес так, щоб продати його дорожче"
Четвер, 26 липня 2018, 10:17

Акціонери Молочного Альянсу – Сергій Вовченко, Олександр Деркач та Федір Шпиг. Раніше вони були акціонерами банку "Аваль", який потім продали австрійській групі Raiffeisen International за рекордну на той час суму $1,028 млрд.

Прибуток від продажу вклали в молочний бізнес. Деркач та Шпиг, окрім Молочного Альянсу, побудували багатопрофільну клініку "Оберіг". Наразі будують ще один медцентр для цієї клініки. У синів Деркача та Шпига є власний бізнес. Вони володіють мережею кінотеатрів Планета кіно IMAX.

Сергій Вовченко мріє частіше писати вірші та займатися фотографією. Але це, каже він, лише після продажу молочного бізнесу. А поки, в його кабінеті вже можна побачити серію власних яскравих знімків.

Щодо Молочного Альянсу, то сьогодні в нього входить 5 підприємств. По-перше, це Яготинський маслозавод. Як філія, але самостійна юридична особа – Яготинський завод дитячого харчування в Згурівці. Його продукція сьогодні займає близько 34% ринку дитячого харчування. В побудоване "з нуля" підприємство вклали $20 млн.

Цього року в завод інвестують ще $2 млн на розширення території складських приміщень з холодильними камерами, нові види продукції та обладнання.

До Молочного Альянсу також входить завод у Пирятині по виробництву сирів, який може переробляти 500 тон молока в день, Золотоніський маслоробний комбінат та Баштанський сирзавод.

biz.censor.net.ua
Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA