ОРАТІВСЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 16 червня, 00:24

Співвласник "Яготинського" Сергій Вовченко: "Ми будуємо бізнес так, щоб продати його дорожче"
Четвер, 26 липня 2018, 10:17

Акціонери Молочного Альянсу – Сергій Вовченко, Олександр Деркач та Федір Шпиг. Раніше вони були акціонерами банку "Аваль", який потім продали австрійській групі Raiffeisen International за рекордну на той час суму $1,028 млрд.

Прибуток від продажу вклали в молочний бізнес. Деркач та Шпиг, окрім Молочного Альянсу, побудували багатопрофільну клініку "Оберіг". Наразі будують ще один медцентр для цієї клініки. У синів Деркача та Шпига є власний бізнес. Вони володіють мережею кінотеатрів Планета кіно IMAX.

Сергій Вовченко мріє частіше писати вірші та займатися фотографією. Але це, каже він, лише після продажу молочного бізнесу. А поки, в його кабінеті вже можна побачити серію власних яскравих знімків.

Щодо Молочного Альянсу, то сьогодні в нього входить 5 підприємств. По-перше, це Яготинський маслозавод. Як філія, але самостійна юридична особа – Яготинський завод дитячого харчування в Згурівці. Його продукція сьогодні займає близько 34% ринку дитячого харчування. В побудоване "з нуля" підприємство вклали $20 млн.

Цього року в завод інвестують ще $2 млн на розширення території складських приміщень з холодильними камерами, нові види продукції та обладнання.

До Молочного Альянсу також входить завод у Пирятині по виробництву сирів, який може переробляти 500 тон молока в день, Золотоніський маслоробний комбінат та Баштанський сирзавод.

biz.censor.net.ua
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA